[ad_1]

چیرو Terranova یکی از خائنان سیاه دست در اوایل دهه 1900 اما او بعد از یک شهرت در این اراذل و اوباش به عنوان یک weakling که هزینه او را از صمیم قلب.

چیرو Terranova متولد شد و در سال 1889 در شهر Corleone در سیسیل. در سال 1902 Terranova خانواده از جمله برادر خود وینسنت به نیویورک نقل مکان و Terranova گرفت تا با برادران نیم جو آنتونیو و پیت Morello. او آغاز شده به عنوان یک پیشخدمت در جو Morello شاهزاده خیابان, سالن, اما پس از آن به زودی تبدیل به یک عضو از خیابان 116 خدمه در هارلم که تخصصی در ارسال “سیاه دست” یادداشت به Sicilian مهاجران خواستار پول یا زندگی خود و اندام و یا کسب و کار می تواند در معرض خطر است. در حالی که Morello برادران همراه با Ignazio “Lupo گرگ” Saietta آیا این در واقع کشتار maimings و بمب گذاری, Terranova مشغول به کار به طور عمده در پشت صحنه برای ایجاد روابط با سیاستمداران محلی مانند Giosue Gallucci بود که بیشتر کلاهبردار از بنده است.

پس از جو Morello و Saietta به زندان رفت برای جعل و نیک Morello کشته شد و دو Terranova برادران در زمان بیش از تعداد راکت در هارلم همراه با شریک زندگی خود داچ شولتز. Terranova بود که در واقع مغز در پشت عملیات و شولتز سنگ-سرد قاتل چه کسی نگه داشته و هر کس در خط. یکی از مردانی که برای آنها کار کرده بود جو Valachi که در سال 1960 مشهور شد برای اولین بار عمده اراذل و اوباش رقم برای تبدیل شدن به یک خبرچین یا یک “موش” را به عنوان آنها نامیده می شود در خیابان های شهر نیویورک است. در شهادت او در McClellan کمیته جلسات Valachi گفت که Terranova تبدیل شده بود کنگر فرنگی, شاه, و هیچ کس نمی خوردند کنگر فرنگی در شهر نیویورک مگر اینکه Terranova خود را کاهش دهد.

Valachi شهادت “راه من آن را درک کنیم Terranova خریداری شده تا همه کنگر فرنگی که آمد به شهر نیویورک است. بودن کنگر فرنگی آنها را نگه دارید (نه بد). آنها می توانید آنها را نگه دارید. سپس چیرو خواهد نام خود را در قیمت و همانطور که می دانید ایتالیایی ها رو به کنگر فرنگی به غذا خوردن.”

در سال 1931 Castellammarese جنگ خیره شد در شهر نیویورک با جو “رئیس” Masseria باند مبارزه با مردان وفادار به سالواتوره Maranzano بیش از کنترل راکت در شهر نیویورک است. Terranova همراه با چارلز “خوش شانس” Luciano طرفه با Masseria. در طول این جنگ Terranova برادر وینسنت کشته شد و Luciano تصمیم به کشتن Masseria سپس طرف با Maranzano. Luciano اغوا Masseria به یک رستوران ایتالیایی در جزیره ادم ساده لوح. در حالی که Terranova و ویتو Genovese بودند در خارج از انتظار در کرایه تاکسی و Luciano به راحتی در اتاق چهار مردان به رهبری Bugsy سیگل متهم به رستوران و شات Masseria به مرگ است. هنگامی که آنها خارج برای فرار در ماشین لیموزین Terranova لرزید با ترس و نمی تواند خودرو را در دنده. Siegel تحت فشار قرار دادند و او را کنار گذاشته و سوار ماشین گریز خود را.

پس از Luciano کشته Maranzano او سازماندهی یک ملت Crime Commission که شروع به گرفتن گرما از شهر نیویورک ویژه دادستان Thomas E. دیویی. در سال 1935 هلندی شولتز در برابر ملی جرم و جنایت کمیسیون خواسته مقرر او قصد کشتن دیویی. Luciano تصمیم گرفت که کشتن دیویی را در هر اجرای قانون در کشور را در بالا از آنها و خود راکت بنابراین او دستور داد شولتز’ اعدام است. با شولتز از راه Terranova به عهده گرفت و او را کنترل هارلم تعداد راکت های خود را. اما Luciano به حال ایده های دیگر. به خاطر سپردن Terranova ضعف در Masseria قتل Luciano گفت: Terranova آن زمان برای او به بازنشسته و او قرار داده و ماشه مایک کاپولا در کنترل هارلم به جای. Terranova خرد شده بود.

جو Valachi شهادت “Terranova شد چه نام داشت buckwheats. او را محروم از قدرت خود را. پس از یک در حالی که او از یک قلب شکسته.”

پس از دوری ملی جرم و جنایت کمیسیون Terranova شد منفور در تمام نقاط شهر نیویورک است. او به زودی از پول زد و گفت: کاملا شکست زمانی که او از یک سکته مغزی در فوریه. 20, 1938.

[ad_2]