[ad_1]

سالواتوره Maranzano است مافیا رهبر سازمان اولین Cosa Nostra در امریکا است. Maranzano متولد شد و در کستللممر دلم گلفو سیسیل در سال 1886. به عنوان یک مرد جوان کالج تحصیل Maranzano مطالعه برای تبدیل شدن به یک کشیش اما پس از آن او 180 درجه روشن شد و مافیایی به جای. او تحت تاثیر Sicilian رئیس مافیا دان ویتو Cascio فرو شد و به زودی مرتب توسط Ferro به دوم خود را در فرمان.

در سال 1925 فرو فرستاده Maranzano به امریکا برای سازماندهی Sicilian خانواده جرم و جنایت به یک گروه قدرتمند است. Ferro برنامه ریزی شده تا در نهایت آمدن به امریکا خود را و فرض کنیم عنوان “Capi د Tutti Capi” (Boss of All Bosses) اما او دستگیر شد و در سال 1926 توسط Sicilian بخشدار Cesaer موری در یک ساختگی اتهام و محکوم به زندگی در زندان است. این درب برای Maranzano خود را به کارفرمایان’ محل در بالای اوباش پشته در امریکا است.

زمانی که Maranzano وارد امریکا او ظاهرا در املاک و مستغلات و کسب و کار. زمانی که در واقع او یک عمده فروشنده مشروب قاچاق که تخصصی در “گشتن” که در آن او به کار صدها نفر از مردم به تولید غیرقانونی مشروبات الکلی در خانه های خود که Maranzano مردان توزیع شده در سراسر نیویورک و نیوجرسی و حتی تا آنجا که پیتسبورگ. Maranzano با کیفیت بالا طرح شد به سرنگون نیویورک بالا مافیا رئیس جو “رئیس” Masseria و سپس سازماندهی مجدد شکسته, جرم, خانواده, از جمله غیر ایتالیایی ها به یک سازمان بزرگ با چندین “کارفرمایان” پیشرو خود را در خانواده فرد و Maranzano به عنوان رئیس بالای تمام خانواده. Masseria با آن موافق نیست Maranzano چشم انداز و نتیجه این شد که Castellammarese جنگ که در آن تعداد تلفات در هر دو Masseria و Maranzano را در صفوف بالغ بر بیش از پنجاه مرده بدن.

در سال 1928 به منظور رسیدن به هدف خود Maranzano سعی در جذب Masseria بالا ستوان چارلز “خوش شانس” Luciano را Masseria. Luciano خودداری کردند اما در سال 1931 Luciano خسته از Masseria حرص و آز و همچنین Masseria را مبنی بر Luciano کار با غیر Sicilians روشن در دو طرف و توافق را از Masseria. Luciano اغوا Masseria به یک رستوران ایتالیایی در جزیره ادم ساده لوح و با Luciano به راحتی در اتاق چهار مردان, رهبری آشفته قاتل Bugsy Siegel پر Masseria شکم با سرب با مرغ پارمسان او خورده زودتر.

با Masseria از راه Maranzano در بالای آمریکایی مافیا های دنیا, و یا پس او فکر می کردم. او را احضار بیش از پنج صد مافیایی به یک جلسه در برانکس. در این جلسه او برشمرد امپراتوری روم-نوع سازمان با کل نیویورک مافیا بودن تقسیم به پنج خانواده هر کدام با یک رئیس و underboss, lieutenants و سربازان. او لقب جدید خود را سازمان “کوزا نوسترا” و یا “ما چیزی.” البته Maranzano وارد شده خود را به عنوان “رئیس همه کارفرمایان” که نشسته بود و با Luciano و خود را بگیرید و یاد دهید که شامل فرانک کاستلو ویتو Genovese و جو آدونیس, در علاوه بر این به یهودی گانگستر مایر Lansky و Bugsy Siegel.

Maranzano همیشه این روباه مکار می دانستند Luciano تا به حال چاپلوسی بسیاری از بالای شهر نیویورک انجمن و در نهایت سعی کنید به گردش کنترل از Maranzano. بنابراین Maranzano وارد “فهرست مرگ” از بچه ها که تا به حال برای رفتن و Luciano نام ایستاده بود راست در بالای صفحه. Maranzano زده مقابله با کشتن دیوانه, Vincent “سگ دیوانه” کول به قتل هر دو Luciano و Genovese, در حالی که آنها در حال حاضر در Maranzano را midtown ، او به کول $25,000 پایین با $25,000 بیشتر دلیل بر تکمیل کار خود را. اما Luciano گرفتار باد از طرح و فرستاده خود را اعدام تیم ملی به Maranzano که شامل چهار گانگستر یهودی به رهبری قادر به قاتل قرمز Levine.

در 10 سپتامبر 1931 در حالی که Maranzano بود و در انتظار ورود Luciano و Genovese چهار مردان barged به Maranzano بیرونی big tits, منشی مدالها. آنها انداخت Maranzano را محافظان در مقابل دیوار frisked آنها و رها کردن آنها را از سلاح های خود را. سپس آنها strode به Maranzano درونی و چاقو و گلوله او را به مرگ.

قاتلان با عجله از Maranzano را کنار آسانسور و با عجله پایین پله اضطراری و پس از دو Maranzano محافظان بودند که در حال حاضر از کار و به دنبال اشتغال است. آنها عبور مسیرهای با “سگ دیوانه” کول بود که hurrying راه پله ها را در Luciano و Genovese بودند که هیچ جا در نزدیکی محل. زمانی که لوین مطلع کول در مورد Maranzano مرگ کول را فوری در مورد چهره و سپس با عجله پایین مراحل سوت لحن $25,000 غنی تر برای انجام مطلقا هیچ چیز.

[ad_2]