[ad_1]

جانی اسپانیایی که نام واقعی بود جان باشد یکی از ترین ترس گانگستر در اوایل قرن 20th. او در زمان نام جانی اسپانیایی زیرا او نیمه یهودی و نیم اسپانیایی اما در اسپانیایی طرف او ادعا کرد که یک نسل از قصاب باشد, آخرین فرماندار کوبا. بنابراین او نمیفهمد جانی اسپانیایی تا به حال خیلی بیشتر کش در آن از ساده جان باشد.

اسپانیایی متولد شد و در پایین سمت شرق منهتن و او به سرعت غوطه ور خود را در خیابان جنایات. کوتاه و ضعیف و ناتوان و عبوس اسپانیایی بود یک انزواطلب بود که تخصص سرقت سالن. در عین حال او دوست داشت به پرتاب در پیچ و تاب و از ارسال پیام به سالن مالک اول گفتن آنها را از رسیدن قریب الوقوع. افسانه ای خود را رشد فوق العاده هنگامی که او انجام شده که شاهکار در یک شیرجه در نورفولک خیابان متعلق به Mersher قوی بازو. اسپانیایی به Mersher متوجه است که او را وارد در یک زمان خاص است که او مسلح با معمول خود چهار اسلحه و همدست کمین در پشت او. او انداخت یک زن و شوهر از عکس از طریق آینه پشت نوار و سپس خالی تا. سپس برای اضافه کردن توهین به جراحت او به صف مشتریان 10 برابر دیوار و خاطرات خود را زنده و آنها را از خود پول نقد و طلا و جواهر. اسپانیایی را بد نامی بزرگ شده و به زودی او پذیرفته شد و به پل کلی پنج امتیاز باند که در آن او ادامه داد: shenanigans.

اسپانیایی در بر داشت آن را سودآور به سرقت درآمد حاصل از بسیار سودآور suss قمار بازی که یک تنوع از محبوب فارو. او تا به حال چشم خود را بر روی یکی از این بازی که توسط بچه گاری تک اسبه فورسیت در خیابان. یک روز او با نزدیک شدن به گاری تک اسبه بود که شناخته شده بود شدید جنگجوی مسلح و خواستار نیم نگاهی از بازی خود را از آن نقطه.

“و چرا من باید به شما نیم من stuss پيوند?” گاری تک اسبه نپرسید.

“از آنجا که من به شما بد گویی کردن از شما اگر شما نمی” اسپانیایی گفت.

گاری تک اسبه خندید. اسپانیایی در زمان ارتکاب جرم و به او گفت “بسیار خوب من به شما بد گویی فردا شب.”

مطمئن شوید به اندازه کافی بودن یک مرد از کلام او در شب بعد به عنوان گاری تک اسبه strode از suss بازی در Forsyth, خیابان, اسپانیایی آتش باز با دو اسلحه. گاری تک اسبه زد و برگشت به داخل ساختمان را با خیال راحت اما گلوله زده هشت ساله دختر که گناه در خیابان ها و کشتن او را در نقطه ای. این ضروری اسپانیایی خروج از شهر برای چند ماه و هنگامی که او بازگشت و او احساس خطر برای پیدا کردن که دوست دختر خود را (که به طور اتفاقی با چه کسی می داند که) شده بود به سرقت رفته توسط همکار قاتل بچه Dropper واقعی به نام ناتان کاپلان. اسپانیایی نمیفهمد او حل و فصل با دوست دختر سابق خود را اول است. او برداشت و او را به خیابان انداخت و او را در تاکسی های رهبری را به باتلاق از Maspeth لانگ آیلند. وجود او گره خورده است او را به یک درخت و سپس تخلیه پنج عکس به او حامله شکم. او در سمت چپ او وجود دارد به مرگ اما به طور معجزه آسایی زن جان سالم به در برد و او کودک بود که پس از آن متولد شده با سه دست رفته ،

برای این قساوت اسپانیایی دستگیر شد و محکوم به هفت سال خواندن و زندان است. پس از آزادی او در سال 1917 پل کلی پنج امتیاز باند بیشتر بود و که او می تواند بیش از کلی سابق راکت. فقط بچه Dropper همان ایده. دو پیر دشمنان مبارزه بیش اتحادیه حفاظت از سر و صدا بیش از دو سال است. یک روز در اوایل سال 1919 های حجیم Dropper گوشه اسپانیایی در خیابان و حک شده او را بد با چاقو. اسپانیایی جان سالم به در برد اما نه برای مدت طولانی.

در جولای 29, 1919, اسپانیایی شد و از ورود به یک رستوران در 19 خیابان دوم زمانی که قطره چکان و دو همدست باز آتش, ضربه زدن, اسپانیایی چندین بار در قفسه سینه. گلوله بودن بهتر از تیغه های اسپانیایی درگذشت و چند روز بعد در بیمارستان بلوو.

[ad_2]