Wolfrahh، Andrew، Kapella، Paloma، Luqueta، Alvaro، Laura و … از جمله شخصیت های محبوب و جذاب بازی خرید جم فری فایر هستند که هر کدام به دلیل مهارت ها، توانایی ها، قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود، طرفداران بی شماری دارند. بازیکنان می توانند از هر یک از آنها در موقعیت های مختلف استفاده کنند. شخصیت Evelyn از بازی فری فایر یکی از محبوب ترین و جذاب ترین شخصیت های جدید بازی است که طرفداران بی شماری دارد. این کارآگاه توانایی ها و مهارت های مختلفی دارد و می تواند در موقعیت های مختلف ویژگی ها و کاربردهای زیادی داشته باشد. در ادامه این مطلب از درس بازی با آتش آزاد، بازی بیشتر ارائه می شود و شخصیت فری فایر ایولین نیز مورد توجه قرار می گیرد. پس به ما بپیوندید

معرفی فری فایر

تقریباً همه بازیکنان به خوبی با بازی فری فایر آشنا هستند. این بازی Battle Royale و اکشن ابتدا در سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی و استودیوی بازی سازی Dots Studio 111 طراحی و ساخته شد و سپس توسط Garena برای پلتفرم های موبایل اندروید و iOS منتشر شد. این بازی در سال 2018 بالاترین سرعت دانلود و نصب را در بین تمامی بازی های محبوب موبایل مانند کالاف دیوتی موبایل، پابجی موبایل و … داشت. خرید جم فری فایر این بازی به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در اختیار بازیکنان قرار گرفت. بازی فری فایر از نظر تاریخچه، سبک و نوع بازی شباهت زیادی به بازی پابجی موبایل دارد و می تواند جذابیت های زیادی برای طرفداران بتل رویال داشته باشد.

 

داستان این بازی داستان 50 بازیکن گرفتار شده در جزیره ای دورافتاده را روایت می کند که باید تمام تلاش خود را برای ایستادگی در برابر دشمنان و موانع و زنده ماندن انجام دهند. در پایان، برنده بازیکنی خواهد بود که بتواند به عنوان آخرین بازیکن زنده بماند. فری فایر مانند دیگر بازی های سبک خود دارای ویژگی ها و قابلیت های خاص و منحصر به فردی است که از مهمترین آنها می توان به عناصری مانند موسیقی متن و صدای منحصر به فرد، تنوع بسیار زیاد ماموریت ها و مراحل و عناصر، امکان بازی آنلاین با سایر بازیکنان اشاره کرد. گیم پلی جذاب و اعتیاد آور، گرافیک باکیفیت و ..

 

معرفی شخصیت Evelyn در بازی فری فایر

در هر یک از نسخه های به روز شده بازی فری فایر، بازیکنان می توانند از عناصر جدید مختلف استفاده کنند و تغییرات متفاوتی را مشاهده کنند. همانطور که گفته شد تنوع و تنوع شخصیت ها و شخصیت های بازی فری فایر یکی از مهم ترین و بارزترین ویژگی های این بازی است که می تواند جذابیت های متفاوتی برای بازیکنان داشته باشد.

هر کدام از این شخصیت ها در زمان های خاصی به بازی اضافه می شوند و با ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد خود می توانند در موقعیت های مختلف قابل استفاده مجدد باشند. شخصیت Evelyn از بازی فری فایر به عنوان یکی از جدیدترین و جذاب ترین شخصیت های بازی شناخته می شود که از توانایی ها و مهارت های خاصی برخوردار است. این شخصیت در واقع در نسخه OB23 بازی در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. این شخصیت یک کارآگاه حرفه ای کشته شده است و ظاهری بسیار ظریف، قدیمی و غربی دارد.

این شخصیت می تواند موقعیت بازیکنان دشمن را روی نقشه شناسایی کند و نقشی شبیه به نقش موکو دارد. خرید جم فری فایر شخصیت Evelyn در مسابقات و مبارزات بازی رایگان شرکت نخواهد کرد و بازیکنان می توانند از آن برای اهداف دیگر استفاده کنند. این شخصیت در هر سطح از بازی می تواند موقعیت بازیکنان دشمن را به مدت 5 ثانیه برای گیمرها نشان دهد.