باید چند ویژگی مشخص در مورد سوالات را بررسی کنید تا مطمئن شوید که نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت به دردتان می خورد. این افراد تنها با دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت میتوانند با خواندن چند نمونه اول به موفقیت برسند. قبلا افراد برای گرفتن گواهینامه رانندگی باید علاوه بر آزمون آیین نامه اصلی در آزمون آیین نامه مقدماتی هم قبول می شدند. چون اگر فقط بخواهید کتاب آیین نامه موتورسیکلت را بخوانید قبولی شما در آزمون بسیار سخت خواهد شد. برای آزمون آیین نامه موتور سیکلت فقط کتاب آیین نامه کافیست یا سوالات آزمون هم مطالعه شود؟ سوالات آیین نامه موتورسیکلت (قبولی ۱۰۰٪) برای متقاضیان اخذ گواهینامه موتور سیکلت، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه موتورسیکلت (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. البته این دو کتاب نکات مشترک زیادی دارند، امتحان آیین نامه موتور سیکلت هم بسیار مشابه با آزمون پایه ۳ است که طبیعی است. نکته ی قابل توجه در این نرم افزار این است که به طور رایگان در دسترس شما قرار می گیرد. شما پس از آزمون مقدماتی درگیر کلاسهای عملی میشوید که به شدت شما مغز شما را درگیر میکند.

اما افرادی هستند که این استرس را بیشاز حد تجربه میکنند. حتی ممکن است این سؤال پرسیدن در نتیجه آزمون نهایی شما مثبت باشد. مطمئن باشید که حادثه یکبار اتفاق میافتد و همان یک بار ممکن است زندگی شما را نابود کند. سوالاتی که مربوط به بیش از ۱۰ سال گذشته هستند به درد نمیخورد. اما در جزییات بخصوص سوالات فنی مربوط به موتور سیکلت تفاوتهایی وجود دارد. مثل آن است که کسی تا به حال شنا نکرده باشد و هیچ وقت تن به آب نزده باشد اما از او در باره جزئیات تکنیکهایی سوال شود که قرار است انجام دهد. اما افرادی هستند که این استرس را بیشاز حد تجربه میکنند. ۱ – اشخاصی که دارای لیسانس حقوق در رشته قضائی یا منقول از دانشکده الهیات یا دانشکده سابق معقول و منقول باشند. کامیون سقف داری که قسمت بار آن دارای تجهیزات سرد کننده باشد. در اینجا تعدادی نمونه سوالات آیین نامه رایگان را برای شما قرار داده ایم تا با خواندن آن تا حدی نحوه ی نمونه سوالات اشنا شوید در زیر هم قسمتی برای دانلود رایگان نمونه سوالات ایین نامه راهنمایی رانندگی pdf قرار داده ایم که میتوانید یک آزمون کامل را در آن بخوانید . طبق تجربه ی سالها فعالیت ما در این زمینه ، خواندن نمونه سوالات آیین نامه به بسیاری از عزیزان کمک کرده که در اولین بار در آزمون های آیین نامه قبول شوند و حتی بسیاری از عزیزان که بارها در آزمون های آیین نامه رد شده اند ، با خواندن نمونه سوالات با نمره ی قابل قبولی در امتحان آیین نامه ی اصلی موفق شده اند.

در کدامیک از موارد زیر بوق زدن مجاز است؟ پاسخ نامه باید بارها و بارها توسط افسران و مربیان با تجربه چک شود تا به هیچ عنوان نقصی در آن وجود نداشته باشد. به هیچ عنوان فکر راندن موتور بدون گواهینامه به سرتان نزند حتی اگر بر این دستگاه مسلط هستید. آزمون آیین نامه و کسب نمره قبولی در این آزمون به عنوان پیش شرط اصلی شرکت در آزمون عملی خواهد بود. از دیگر نکاتی که باید در آزمون شهر رعایت کنید؛ هنگام تمام شدن آزمون رانندگی عملی و موقع پیاده شدن از خودرو است. در کدامیک از موارد زیر بوق زدن مجاز است؟ را یاد میگیرید. تمامی این موارد هم در جزوه آییننامه مقدماتی و هم در جزوه آییننامه اصلی به خوبی بیانشده است. تردد در شبکه معابر، حق آحاد مردم است لذا رعایت موارد ایمنی از سوی استفاده کنندگان نیز ضروری است. با سوالات فنی ایین نامه اصلی انلاین تنها یک کلیک فاصله دارید بسیاری از هنرجویان نیاز دارند که به صورت جداگانه سوالات فنی را در اختیار داشته باشند زیرا بر سایر موارد آزمون تسلط نسبی دارند و به ترتیب میتوانند تنها با بررسی بخش فنی بر تمام بخشها تسلط پیدا کنند.

ابتدا باید آزمون مقدماتی را پشت سر بگذارید و سپس آزمون اصلی آیین نامه را تا در نهایت به سراغ آزمون عملی بروید. در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت احتمال آنکه تغییر رویکردی طی سالهای اخیر به وجود آید که شما از آن بی خبر باشید زیاد است به این ترتیب به مشکل میخورید. در زمان سبقت با رعایت ضوابط سبقت، مجاز است. جواب: سبقت گرفتن در تونل ها بلا مانع است. علایم اخباری برای گرفتن سبقت در روز کدام مورد است؟ این مجموعه هم در 16 خرداد 97 بروزرسانی شده است. در شكل مقابل تقاطع هم عرض ميباشد حق تقدم عبور با كدام وسيله است؟ حتی اگر یک روز هم از گواهینامه پایه ۳ شما گذشته باشد، باز هم باید برای معاینه چشم اقدام کنید. اگر به تازگی گواهینامه پایه ۳ گرفته باشم، آیا بازهم برای گواهینامه موتور باید معاینه چشم بروم؟ تمام مراحل گواهینامه موتور شما مجزا از گواهینامه پایه ۳ می آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) باشد.